Wędzisko Lineaeffe Vigor Spin 270-30
Lineaeffe Vigor Spin 270-30 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lineaeffe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lineaeffe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lineaeffe Vigor
od 137 zł
bezinercyjny, szpula 1000, łożysk 1 szt., przełożenie 5.5 : 1, waga 219 g
od 390 zł
spinningowa, wtykowa, z przelotkami, długość 210 cm, ciężar wyrzutu 30 g, waga 149 g
od 73 zł
bezinercyjny, szpula 4000, dodatk. szpula, łożysk 1 szt., przełożenie 5.2 : 1, baitrunner, waga 340 g
od 74 zł
spinningowa, wtykowa, z przelotkami, długość 270 cm, ciężar wyrzutu 30 g, waga 223 g
od 120 zł
bezinercyjny, szpula 6000, dodatk. szpula, łożysk 1 szt., przełożenie 5.2 : 1, baitrunner, waga 610 g
od 90 zł
spinningowa, wtykowa, z przelotkami, długość 240 cm, ciężar wyrzutu 60 g, waga 206 g
od 66 zł
bezinercyjny, szpula 2000, łożysk 1 szt., przełożenie 5.5 : 1, waga 236 g
od 94 zł
spinningowa, wtykowa, z przelotkami, długość 240 cm, ciężar wyrzutu 90 g, waga 218 g
od 49 zł
bezinercyjny, szpula 4000, łożysk 1 szt., przełożenie 5.2 : 1, waga 288 g
od 90 zł
spinningowa, wtykowa, z przelotkami, długość 270 cm, ciężar wyrzutu 60 g, waga 250 g
od 52 zł
bezinercyjny, szpula 6000, łożysk 1 szt., przełożenie 5.2 : 1, waga 406 g
od 119 zł
spinningowa, wtykowa, z przelotkami, długość 300 cm, ciężar wyrzutu 60 g, waga 305 g
od 72 zł
bezinercyjny, szpula 6000, dodatk. szpula, łożysk 1 szt., przełożenie 5.2 : 1, baitrunner, waga 448 g
od 120 zł
spinningowa, wtykowa, z przelotkami, długość 270 cm, ciężar wyrzutu 90 g, waga 277 g
od 108 zł
bezinercyjny, szpula 4000, dodatk. szpula, łożysk 4 szt., przełożenie 5.2 : 1, baitrunner, waga 366 g
od 89 zł
spinningowa, wtykowa, z przelotkami, długość 180 cm, ciężar wyrzutu 12 g, waga 117 g
od 109 zł
bezinercyjny, szpula 6000, dodatk. szpula, łożysk 4 szt., przełożenie 5.2 : 1, baitrunner, waga 489 g
od 90 zł
spinningowa, wtykowa, z przelotkami, długość 210 cm, ciężar wyrzutu 16 g, waga 160 g
od 75 zł
bezinercyjny, szpula 6000, dodatk. szpula, łożysk 2 szt., przełożenie 5.2 : 1, waga 390 g
od 93 zł
spinningowa, wtykowa, z przelotkami, długość 240 cm, ciężar wyrzutu 25 g, waga 196 g
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 74 zł
spinningowa, wtykowa, z przelotkami, długość 270 cm, ciężar wyrzutu 15 g, waga 233 g
od 68 zł
spinningowa, wtykowa, z przelotkami, długość 270 cm, ciężar wyrzutu 25 g, waga 231 g
od 385 zł
karpiowa, wtykowa, z przelotkami, długość 365 cm, test 3 ft, waga 363 g
od 183 zł
bolonka, teleskopowa, z przelotkami, długość 360 cm, ciężar wyrzutu 40 g, waga 135 g
od 123 zł
spinningowa, teleskopowa, z przelotkami, długość 240 cm, ciężar wyrzutu 30 g, waga 143 g
od 158 zł
spinningowa, teleskopowa, z przelotkami, długość 270 cm, ciężar wyrzutu 40 g, waga 184 g
od 1 071 zł
spinningowa, wtykowa, z przelotkami, długość 210 cm, ciężar wyrzutu 30 g, waga 165 g
od 201 zł
spinningowa, wtykowa, z przelotkami, długość 240 cm, ciężar wyrzutu 20 g, waga 139 g
od 90 zł
spinningowa, wtykowa, z przelotkami, długość 240 cm, ciężar wyrzutu 60 g, waga 206 g
od 419 zł
feeder, wtykowa, z przelotkami, długość 330 cm, ciężar wyrzutu 70 g, waga 190 g
od 307 zł
feeder, wtykowa, z przelotkami, długość 360 cm, ciężar wyrzutu 120 g, waga 260 g
od 123 zł
feeder, wtykowa, z przelotkami, długość 300 cm, ciężar wyrzutu 50 g, waga 285 g