Kołowrotek Mikado Shinju 3004FD (KDA045-3004FD)
Mikado Shinju 3004FD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mikado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mikado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mikado Shinju 3004FD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikado - KOŁOWROTEK - SHINJU 3004 FD - op1szt Kołowrotek Mikado | 73 zł |
Kołowrotek uniwersalny Mikado Shinju 3004 FD | 78 zł |
Kołowrotek spinningowy Mikado Shinju 3004 FD 3 + 1bb | 73 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →