Termos Lifeventure Vacuum Flask 1.0 L 1 l (74545)
Zdjęcia 7 |
Lifeventure Vacuum Flask 1.0 L 0.7 l1 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lifeventure 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lifeventure.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lifeventure Vacuum Flask 1.0 L 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lifeventure Termiczna butelka próżniowa z podwójnymi ściankami gorąca do 8 | 113 zł |
Lifeventure Lifeventure Termos próżniowy - dark grey 1000 ml | 139 zł |
Lifeventure, Termos, TiV1000, ciemny szary | 139 zł |
Termos Lifeventure TiV Vacuum Flask 1000 ml Czarny | 160 zł |
Lifeventure Tiv Vacuum 1l Thermo Szary | 136 zł |
Modyfikacje Lifeventure Vacuum Flask 1.0 L
Ceny na Lifeventure Vacuum Flask 1.0 L |
---|---|---|---|---|
Lifeventure Vacuum Flask 0.7 L 0.7 l | od 119 zł | 7 oferty | ||
Lifeventure Vacuum Flask 1.0 L 1 l | od 113 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →