Termos Jack Wolfskin Kolima 1.0 1 l (8006891_6000_OS)
Jack Wolfskin Kolima 1.0 |
|
Utrzymuje napoje ciepłe do 12 godzin, chłodne do 24 godzin.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jack Wolfskin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jack Wolfskin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jack Wolfskin Kolima 1.0 1 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jack Wolfskin Uniseks Kolima 8006891 Butelka Termoizolacyjna Czarny/Srebrn | 133 zł |
Termos turystyczny Jack Wolfskin KOLIMA 1.0 black - ONE SIZE | 171 zł |
Termos na napoje duży Jack Wolfskin Kolima 1 l - black | 171 zł |
Termos Jack Wolfskin Kolima 1000 ml black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWRO | 160 zł |
Termos turystyczny Jack Wolfskin KOLIMA 1.0 black - ONE SIZE | 171 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →