Wentylator Lian Li Uni Fan AL120 RGB 3-Pack Black (G99.12AL3B.00)
Zdjęcia 6 |
Lian Li Uni Fan AL120 RGB 3-Pack Black
białeczarne
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1900 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Uni Fan AL120 RGB 3-Pack Black
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lian Li 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lian Li.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lian Li Uni Fan AL120 RGB 3-Pack Black
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lian-Li UNI FAN AL120 RGB PWM Lüfter 3-pak z kontrolerem - 120 mm czarny U | 539 zł |
Lian Li UNI FAN AL120 (3-pack) - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny ze ?w | 469 zł |
Wentylator Lian Li UNI FAN AL120 RGB Czarny 3-pack (UF-AL120-3B) | 428 zł |
Lian Li UNI FAN AL120 RGB PWM Black 3 pack 3x120mm - darmowy odbiór w 22 m | 459 zł |
Modyfikacje Lian Li Uni Fan AL120 RGB 3-Pack Black
Ceny na Lian Li Uni Fan AL120 RGB 3-Pack Black |
---|---|---|---|---|
Lian Li Uni Fan AL120 RGB 3-Pack White | od 443 zł | 6 oferty | ||
Lian Li Uni Fan AL120 RGB 3-Pack Black | od 428 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →