Вентилятор Lian Li Uni Fan AL120 RGB 3-Pack Black (G99.12AL3B.00)
Фото 6 |
Lian Li Uni Fan AL120 RGB 3-Pack Black
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1900 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Uni Fan AL120 RGB 3-Pack Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lian Li 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lian Li.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lian Li Uni Fan AL120 RGB 3-Pack Black
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lian-Li UNI FAN AL120 RGB PWM Lüfter 3-pak z kontrolerem - 120 mm czarny U | 582 zł |
Wentylator Lian Li UNI FAN AL120 RGB Czarny 3-pack (UF-AL120-3B) | 428 zł |
Lian Li UNI FAN AL120 RGB PWM Black 3 pack 3x120mm - darmowy odbiór w 22 m | 459 zł |
Модификації Lian Li Uni Fan AL120 RGB 3-Pack Black
Ціни на Lian Li Uni Fan AL120 RGB 3-Pack Black |
---|---|---|---|---|
Lian Li Uni Fan AL120 RGB 3-Pack White | від 443 zł | 5 пропозицій | ||
Lian Li Uni Fan AL120 RGB 3-Pack Black | від 428 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →