Wentylator Lian Li Uni Fan AL120 RGB Black (G99.12AL1B.00)
Zdjęcia 5 |
Lian Li Uni Fan AL120 RGB Black
białeczarne
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1900 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Uni Fan AL120 RGB Black
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lian Li 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lian Li.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lian Li Uni Fan AL120 RGB Black
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lian Li Wentylator UNI AL120 pojedyncze opakowanie czarny bez kontrolera k | 144 zł |
Lian Li UNI FAN AL120 - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny ze ?wiat?em RG | 159 zł |
Lian Li Uni Fan Al120 120 Mm Fan Czarny G99.12AL1B.00 | 118 zł |
Modyfikacje Lian Li Uni Fan AL120 RGB Black
Ceny na Lian Li Uni Fan AL120 RGB Black |
---|---|---|---|---|
Lian Li Uni Fan AL120 RGB White | od 113 zł | 4 oferty | ||
Lian Li Uni Fan AL120 RGB Black | od 118 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →