Вентилятор Lian Li Uni Fan AL120 RGB Black (G99.12AL1B.00)
Фото 5 |
Lian Li Uni Fan AL120 RGB Black
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1900 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Uni Fan AL120 RGB Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lian Li 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lian Li.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lian Li Uni Fan AL120 RGB Black
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lian Li Wentylator UNI AL120 pojedyncze opakowanie czarny bez kontrolera k | 144 zł |
Lian Li UNI FAN AL120 - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny ze ?wiat?em RG | 159 zł |
Lian Li Uni Fan Al120 120 Mm Fan Czarny G99.12AL1B.00 | 118 zł |
Модификації Lian Li Uni Fan AL120 RGB Black
Ціни на Lian Li Uni Fan AL120 RGB Black |
---|---|---|---|---|
Lian Li Uni Fan AL120 RGB White | від 113 zł | 4 пропозиції | ||
Lian Li Uni Fan AL120 RGB Black | від 118 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →