Klimatyzator LG Standard Plus PC24SK 66 m²
Zdjęcia 13 |
LG Standard Plus PC24SK 66 m²
Rodzaj:split, ścienny
Zalecana powierzchnia:66 m²
Temp. grzania:od -10 °C
Pobór mocy:2164/2238 W, klasa energetyczna chłodzenia A++, ogrzewania A+
Funkcje:tryb nocny, sterowanie za pomocą smartfona, samooczyszczanie
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Standard Plus PC24SK
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LG 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LG.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje LG Standard Plus PC24SK
Ceny na LG Standard Plus PC24SK |
---|---|---|---|---|
LG Standard Plus PC12SK 35 m² | od 3 513 zł | 1 oferta | ||
LG Standard Plus PC18SK 50 m² | od 5 071 zł | 1 oferta | ||
LG Standard Plus PC24SK 66 m² | od 6 208 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →