Laptop Lenovo Legion 9 16IRX8 [9 16IRX8 83AG000BPB]
Wideo 8Zdjęcia 13 | od 19 152 do 20 449 zł Porównaj ceny 11 →2023 rokLegiongamingowywydajnyminiLED165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077markowe głośnikiwodoodpornośćpodświetlenieczytnik linii papilarnychdobry sRGBdobry AdobeRGBdobry DCI-P3 Wyświetlacz:16 ", 3200x2000 (16:10) Procesor:Core i9, 13980HX, 1.6 GHz Karta graficzna:RTX 4090 Pamięć RAM:32 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.56 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion 9 16IRX8 2
Dane techniczne
Lenovo Legion 9 16IRX8 [9 16IRX8 83AG000BPB] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion 9 16IRX8 [9 16IRX8 83AG000BPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LENOVO Laptop LENOVO Legion 9 16IRX8 83AG000BPB 3.2K i9-13980HX/32GB/1TB/R | 19 999 zł |
Lenovo Legion 9-16 - Core i9-13980HX | 16''-3,2K-165Hz | 32GB | 1TB | Win1 | 19 999 zł |
Laptop LENOVO Legion 9 16IRX8 16" 165Hz i9-13980HX 32GB RAM 1TB SSD GeForc | 19 999 zł |
Lenovo Legion 9 16IRX8 16" 165Hz i9-13900HX 32GB RAM 1TB Dysk SSD RTX4090 | 19 999 zł |
więcej ofert 6 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy