Pojemnik na żywność Lekue To Go Organic 600 ml
Zdjęcia 10 |
Lekue To Go Organic 600 ml 400 ml600 ml |
|
Pojemnik jest wykonany z materiałów organicznych i zawiera niewiele plastiku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lekue 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lekue.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lekue To Go Organic 600 ml
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lékué Jar-to-go grøn 600ml | 123 zł |
Pojemnik z łyżką Jar to Go Organic 600ml Lekue | 83 zł |
Lekue Pojemnik z łyżką JAR TO GO ORGANIC 600ml / Lekue | 92 zł |
Lékué Jar To Go Organic pudełko śniadaniowe z łyżeczką kolor Stone 600 ml | 106 zł |
Pojemnik na lunch To Go Organic 600 ml z łyżką | 96 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Lekue To Go Organic 600 ml
Ceny na Lekue To Go Organic 600 ml |
---|---|---|---|---|
Lekue To Go Organic 400 ml | od 118 zł | 1 oferta | ||
Lekue To Go Organic 600 ml | od 83 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →