Pojemnik na żywność Lekue To Go Organic 1000 ml
Zdjęcia 10 |
Lekue To Go Organic 1000 ml |
|
Pudełko śniadaniowe składa się z 2 pojemników (po 500 ml każdy). Na górze znajduje się dodatkowa osłona do przechowywania sztućców. Wykonane z materiałów organicznych i o niskiej zawartości plastiku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lekue 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lekue.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lekue To Go Organic 1000 ml
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lékué LunchBox grøn høj TO GO | 145 zł |
Lunchbox To Go z przegródką Organic Lekue | 110 zł |
Lékué LunchBox To Go Organic pudełko śniadaniowe kolor Stone 1000 ml | 138 zł |
Lunchbox To Go Organic podwójny z przegródkami | 125 zł |
Lunchbox TO GO z przegródką ORGANIC / Lekue | 122 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →