Opona letnia Laufenn S Fit EQ LK01 205/55 R16 91V
Zdjęcia 6 |
Laufenn S Fit EQ LK01 205/55 R16 91V |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laufenn 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laufenn.
Opony Laufenn pojawiły się na rynku europejskim około 2015 roku. Produkowane są pod nadzorem firmy Hankook, ale są tańsze od oryginalnych, markowych produktów.
Harmonijna praca
Laufenn S Fit EQ LK01 to wysokiej jakości guma do eksploatacji w ciepłym sezonie na kołach samochodów. Rzeźba bieżnika modelu posiada asymetryczną budowę, która służy zapewnieniu płynnej pracy opony na różnego rodzaju nawierzchniach. Opona wykazuje stabilne właściwości jezdne podczas pokonywania lekkich warunków terenowych, poruszania się po suchym asfalcie i mokrej nawierzchni.
Sprawne odprowadzanie wody
W środkowej części bieżnika opony widoczne są trzy podłużne usztywniacze, oddzielone szerokimi i obszernymi kanałami drenażowymi. Służą do szybkiego odprowadzania wody, zapobiegając w ten sposób ryzyku aquaplaningu na mokrej nawierzchni. Formuła potrójnego siedzenia podłużnych żeber gwarantuje stabilność panowania nad pojazdem oraz doskonałą stabilność kierunkową w prostoliniowej trajektorii ruchu przy dużych prędkościach.
Równowaga ceny i jakości jazdy
Hybrydowa mieszanka bieżnika S FIT EQ zawiera wysokowydajne polimery, które z łatwością radzą sobie ze zmianami geometrii opony podczas toczenia. Rezultatem jest wysoki komfort jazdy i oszczędność paliwa. W kontekście „koledzy” model okazał się hałaśliwy, a jego ścianki boczne są podatne na przebicia. Wady te nie są jednak krytyczne i Laufenn S Fit EQ LK01 zdecydowanie zasługuje na uwagę.
Modyfikacje Laufenn S Fit EQ LK01 205/55 R16 91V
Ceny na Laufenn S Fit EQ LK01 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Laufenn S Fit EQ LK01 205/55 R16 91H | od 309 zł | 1 oferta | ||
Laufenn S Fit EQ LK01 205/55 R16 91V | od 341 zł | 2 oferty | ||
Laufenn S Fit EQ LK01 205/55 R16 91W | od 356 zł | 1 oferta | ||
Laufenn S Fit EQ LK01 205/55 R16 94V | od 414 zł | 1 oferta |