Opona letnia Lassa Transway 2 205/65 R15C 102T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Lassa Transway 2 205/65 R15C 102T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lassa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lassa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lassa Transway 2 205/65 R15C 102T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI LASSA 205/65 R15 102T TRANSWAY 2 12624299600 | 627 zł |
Lassa Transway 2 (205/65 R15 102/100T) 24299600 | 543 zł |
Opona Lassa 205/65R15C TRANSWAY 2 102/100T - opony dostawcze 242996 | 375 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →