Waga Lafe WLS 001.1
Zdjęcia 4 |
Lafe WLS 001.1 NIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lafe WLS 001.1
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lafe Waga osobowa WLS0011 LAFWAG44590 | 50 zł |
Lafe Waga łazienkowa WLS001.1 HPLAFWLWLS00110 | 34 zł |
Waga łazienkowa Lafe WLS001.1 | 40 zł |
Lafe WLS001.1 biały AGDM-WAGL-LAE-002 | 34 zł |
Lafe Waga łazienkowa WLS001.1 37036 | 39 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości wagi Lafe WLS 001.1:
- Wskaźnik baterii
- Wskaźnik przeciążenia
PolecamyPorównaj w tabeli →