Waga Mesko MS 8137
Zdjęcia 5 |
Mesko MS 8137 NIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mesko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mesko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mesko MS 8137
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mesko MS8137 - cyfrowa waga szklana camryMS 8137 | 84 zł |
Elektroniczna Waga Łazienkowa 150KG Mesko MS8137 | 40 zł |
Waga łazienkowa MESKO MS 8137 łazienkowa | 42 zł |
Waga łazienkowa do 150kg Mesko MS 8137 | 44 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →