Waga Lafe WLS 001.2
Zdjęcia 4 |
Lafe WLS 001.2 NIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lafe WLS 001.2
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Waga łazienkowa WLS0012 5907512853399 | 88 zł |
Lafe Waga łazienkowa WLS001.2 HPLAFWLWLS00120 | 39 zł |
Waga łazienkowa Lafe WLS001.2 | 40 zł |
Lafe WLS001.2 biało-czarny AGDM-WAGL-LAE-003 | 33 zł |
Lafe Waga łazienkowa WLS001.2 37037 | 46 zł |
pokaż 5 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości wagi Lafe WLS 001.2:
- Wskaźnik baterii
- Wskaźnik przeciążenia
PolecamyPorównaj w tabeli →