Mikser Lafe BRK-003A czarny
Zdjęcia 8 |
Lafe BRK-003A 2022 roktryb turbo |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lafe BRK-003A czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lafe Blender ręczny BRK-003A HKLAFBR0BRK003A | 103 zł |
Lafe Blender ręczny BRK-003A 122877 | 114 zł |
Lafe LAFE BLENDER RĘCZNY ZESTAW BRK-003A | 115 zł |
LAFE BLENDER RĘCZNY ZESTAW BRK-003A | 141 zł |
Lafe Blender ręczny BRK-003A 122877 | 103 zł |
Blender ręczny LAFE BRK-003A | 94 zł |
Blender ręczny zestaw LAFE BRK-003A | 120 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →