Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Kyocera Twist Top izolowana butelka na napoje z ceramiczną powłoką wewnętrNie zawiera substancji szkodliwych: dzięki trwałej, ceramicznej powłoce wewnętrznej, do napojów nie przenoszą się żadne uciąż... więcejliwe substancje, takie ja
Nie wpływa na smak napoju: nie zmienia smaku ani nieprzyjemnego smaku – również wtedy, gdy napoje pozostają w butelce przez bardzo długi czas. Bez met
Idealna alternatywa: ceramiczna powłoka wewnętrzna posiada pozytywne właściwości szklanej butelki – dzięki temu jest nietłukąca i nie odpryskuje się
Odporne na temperaturę: podwójne ścianki próżniowe ze stali nierdzewnej utrzymują temperaturę wyjątkowo długo. Ciepło pozostaje gorące przez co najmni
Całkowicie szczelne: innowacyjne zamknięcie Twist Top gwarantuje szczelność i wyjątkowo wygodne do picia Amazon.pl
Złóż skargę | | 260 zł | | |
|
| Kyocera KYO - Kubek termiczny 500 ml Twist Top, stalowy- kubek termiczny o pojemności 500 ml, - utrzymuje temperaturę napojów do 6 godzin, - wykonany ze stali nierdzewnej, posiada... więcejpodwójne ścianki, - wewnątrz powłoka ceramiczna – nie pozostawia metalicznego posmaku, odporna na kwasy owocowe i plamy, - pokrywka zakręcana, wewnątrz wkładka z otworami do picia, zatrzymuje również kostki lodu, - materiały wolne od BPA, PTFE, PFOA, - odporny na rdzę i uszkodzenia, - przyjazny środowisku, - łatwy do czyszczenia. Wymiary: 21 cm (wys.) Pojemność: 500 ml Materiał: tworzywo sztuczne, ceramika, stal nierdzewna Kolor: srebrny Kolekcja: Twist Top Superwnetrze.plZłóż skargę | | 262 zł | | |
|
| Kyocera MB-17S SS EU Twist TOP stal nierdzewna butelka termiczna 500 mlSprytna alternatywa dla szklanej butelki do picia – nietłukąca, nie zawiera substancji szkodliwych, nie wpływa na smak
Ceram... więcejiczna powłoka wewnętrzna jest wyjątkowo wytrzymała i absolutnie nietłukąca się
Do gorących i zimnych: utrzymuje napoje zimne do 24 godzin i ciepłe do 12 godzin
Zdejmowana wkładka ułatwia picie, czyszczenie i dodawanie kostek lodu
Z szczelnym zamknięciem śrubowym Amazon.pl
Złóż skargę | | 194 zł | | |
|
| Kyocera MB-17S BK EU termos stal nierdzewnaSprytna alternatywa dla butelki ze szkła – nietłukąca, nie zawiera substancji szkodliwych, neutralna smakowo
Ceramiczna powł... więcejoka wewnętrzna jest wyjątkowo wytrzymała i absolutnie wolna od odprysków
Na ciepło i zimno: utrzymuje napoje zimne do 24 godzin i ciepłe do 12 godzin
Zdejmowany korek do lodu ułatwia picie, czyszczenie i dodawanie kostek lodu
Z zabezpieczeniem przed wyciekaniem nakrętką Amazon.pl
Złóż skargę | | 206 zł | | |
|
| Kyocera MB-17S WH EU Twist TOP perłowo-biały termos 500 ml stal nierdzewnaSprytna alternatywa dla butelki ze szkła – nietłukąca, nie zawiera substancji szkodliwych, neutralna smakowo
Ceramiczna powł... więcejoka wewnętrzna jest wyjątkowo wytrzymała i absolutnie wolna od odprysków
Na ciepło i zimno: utrzymuje napoje zimne do 24 godzin i ciepłe do 12 godzin
Zdejmowany korek do lodu ułatwia picie, czyszczenie i dodawanie kostek lodu
Idealnie nadaje się również do zabrania ze sobą herbaty i kawy Amazon.pl
Złóż skargę | | 194 zł | | |
|
| Kyocera MB-17S PK EU Twist TOP różowy 500 ml termos stal nierdzewnaSprytna alternatywa dla butelki ze szkła – nietłukąca, nie zawiera substancji szkodliwych, neutralna smakowo
Neutralny smak... więcej– również w przypadku herbaty i kawy, nadaje się również do soków (kwasoodpornych), nie ma metalicznego i gorzkiego smaku
Ceramiczna powłoka wewnętrzna jest wyjątkowo wytrzymała i absolutnie wolna od odprysków
Na ciepło i zimno: utrzymuje napoje zimne do 24 godzin i ciepłe do 12 godzin
Zdejmowany korek do lodu ułatwia picie, czyszczenie i dodawanie kostek lodu Amazon.pl
Złóż skargę | | 194 zł | | |
|
| Kyocera KYO - Kubek termiczny 500 ml Twist Top, czarny- kubek termiczny o pojemności 500 ml, - utrzymuje temperaturę napojów do 6 godzin, - wykonany ze stali nierdzewnej, posiada... więcejpodwójne ścianki, - wewnątrz powłoka ceramiczna – nie pozostawia metalicznego posmaku, odporna na kwasy owocowe i plamy, - pokrywka zakręcana, wewnątrz wkładka z otworami do picia, zatrzymuje również kostki lodu, - materiały wolne od BPA, PTFE, PFOA, - odporny na rdzę i uszkodzenia, - przyjazny środowisku, - łatwy do czyszczenia. Wymiary: 21 cm (wys.) Pojemność: 500 ml Materiał: tworzywo sztuczne, ceramika, stal nierdzewna Kolor: czarny Kolekcja: Twist Top Superwnetrze.plZłóż skargę | | 262 zł | | |