Термос Kyocera Flip Top 500 ml 0.5 л
Фото 6 |
Kyocera Flip Top 500 ml 0.35 л0.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kyocera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kyocera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kyocera Flip Top 500 ml 0.5 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kubek termiczny KYOCERA Flip Top MB-17F-SS Stalowy | 239 zł |
Kyocera KYO - Kubek termiczny 500 ml Flip Top, stalowy | 262 zł |
Модификації Kyocera Flip Top 500 ml
Ціни на Kyocera Flip Top 500 ml |
---|---|---|---|---|
Kyocera Flip Top 350 ml 0.35 л | від 234 zł | 12 пропозицій | ||
Kyocera Flip Top 500 ml 0.5 л | від 239 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →