Opona zimowa Kumho WinterCraft WP51 225/60 R17 99H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft WP51 225/60 R17 99H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft WP51 225/60 R17 99H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho WinterCraft WP51 ( 225/60 R17 99H 4PR ) 2184073 | 606 zł |
Kumho WinterCraft WP51 (225/60 R17 99H) 2184073 | 517 zł |
Kumho WinterCraft WP51 ( 225/60 R17 99H 4PR ) | 613 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →