Opona zimowa Kumho WinterCraft WP51 195/60 R15 88H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft WP51 195/60 R15 88H 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft WP51 195/60 R15 88H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho WinterCraft WP51 (195/60 R15 88H) 2183813 | 387 zł |
Kumho WinterCraft WP51 ( 195/60 R15 88H 4PR ) 2183813 | 391 zł |
Kumho WinterCraft WP51 ( 195/60 R15 88H 4PR ) | 396 zł |
Modyfikacje Kumho WinterCraft WP51 195/60 R15 88H
Ceny na Kumho WinterCraft WP51 195/60 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WP51 195/60 R15 88H | od 387 zł | 3 oferty | ||
Kumho WinterCraft WP51 195/60 R15 88T | od 381 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →