Bateria wodociągowa Kuchinox Fresno BQF 060D
Kuchinox Fresno BQF 060D |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 20 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kuchinox Fresno BQF 060D
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa fresno Kuchinox bqf060d | 111 zł |
Bateria KUCHINOX Fresno BQF 060D Chrom | 75 zł |
Bateria kuchenna Fresno Kuchinox BQF060D | 95 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →