Obudowa KRUX Scor czarny (KRXD002)
Zdjęcia 30 |
KRUX Scor czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup KRUX Scor czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Krux Obudowa Scor KOSPCOD0SCOR000 | 167 zł |
Krux Scor OB-KRUX-0070 | 160 zł |
Obudowa KRUX Scor | 160 zł |
Krux Obudowa Scor 128731 | 170 zł |
Obudowa KRUX Scor | 160 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →