Zbiornik akumulacyjny Kospel SV-200 210 l
Kospel SV-200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kospel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kospel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kospel SV-200 210 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bufor stojący SVK 200 l | 2 099 zł |
Zbiornik buforowy z izolacją SV 200 L Kospel | 2 499 zł |
Bufor stojący SVK 200 l | 2 099 zł |
Modyfikacje Kospel SV-200
Ceny na Kospel SV-200 |
---|---|---|---|---|
Kospel SV-200 210 l | od 2 099 zł | 3 oferty | ||
Kospel SV-300 307 l | od 2 399 zł | 3 oferty | ||
Kospel SV-500 485 l | od 2 820 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →