Zbiornik akumulacyjny Kospel SV-300 307 l
Kospel SV-300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kospel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kospel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kospel SV-300 307 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bufor stojący SVK 300 l | 2 399 zł |
Bojler elektryczny wody SV 300L 300 l KOSPEL | 2 979 zł |
Bufor stojący SVK 300 l | 2 399 zł |
Modyfikacje Kospel SV-300
Ceny na Kospel SV-300 |
---|---|---|---|---|
Kospel SV-200 210 l | od 2 099 zł | 3 oferty | ||
Kospel SV-300 307 l | od 2 399 zł | 3 oferty | ||
Kospel SV-500 485 l | od 2 820 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →