Zbiornik akumulacyjny Galmet SG(B) 200 200 l
Galmet SG(B) 200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Galmet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Galmet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Galmet SG(B) 200 200 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Galmet Zbiornik buforowy SG czarny 200L, pianka poliuretanowa, skay (70-20 | 1 936 zł |
Zbiornik buforowy SG(B) czarny 200L, pianka poliuretanowa, skay, bez wężow | 2 272 zł |
GALMET 70-200000 Zbiornik buforowy czarny 200L, stoj?cy SG(B) poliuretan, | 2 070 zł |
Zbiornik buforowy stojący Galmet SG(B) 200L | 1 999 zł |
Zbiornik buforowy SG(B) czarny 200L, pianka poliuretanowa, skay, bez wężow | 4 767 zł |
Zbiornik buforowy nieemaliowany bez wężownicy SG-(B) 200l GALMET | 2 350 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zbiornika akumulacyjnego Galmet SG(B) 200:
- Opcjonalnie z izolacją (pianka poliuretanowa) i wymiennikiem ciepła
Modyfikacje Galmet SG(B) 200
Ceny na Galmet SG(B) 200 |
---|---|---|---|---|
Galmet SG(B) 200 200 l | od 1 936 zł | 6 oferty | ||
Galmet SG(B) 300 300 l | od 2 199 zł | 1 oferta | ||
Galmet SG(B) 400 380 l | od 2 500 zł | 5 oferty | ||
Galmet SG(B) 500 500 l | od 2 981 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →