Pianino cyfrowe Korg LP-380
Zdjęcia 4 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Korg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Korg.
Kup Korg LP-380
Wszystkie ceny 14 →LP380U-BK LP-380-BK-U | 3 788 zł |
Korg Korg LP-380U Czarny Pianino cyfrowe Black KRLP380UBK | 3 759 zł |
Korg LP-380U Fortepian cyfrowy czarny KRLP380UBK | 3 636 zł |
Korg LP 380 U RW - Pianino cyfrowe LP-380-RW-U | 3 441 zł |
Korg LP 380 U RWBK - Pianino cyfrowe LP-380RWBKU | 3 771 zł |
Doskonała mechanika i responsywność
Pianino cyfrowe Korg LP-380 można śmiało polecić zarówno początkującym muzykom, jak i studentom uczelni muzycznych. Dzięki połączeniu możliwości technicznych i autentycznego brzmienia model ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród profesjonalnych pianistów.
Surowość i styl
Korpus instrumentu otrzymał ascetyczny design i niewielkie wymiary (1355x772x351 mm przy zamkniętej pokrywie), dzięki czemu pianino zmieści się nawet w zacisznym zakątku Twojego domu. Złożenie instrumentu nie trwa długo, ale osoby zainteresowane występami na żywo i przenośnością powinny zrozumieć, że Korg LP-380 nie jest przeznaczony do stałego transportu. Klawisze zabezpieczone są drewnianą osłoną, której mechanizm działa płynnie, eliminując urazy palców.
Klawiatura składa się z 88 ważonych klawiszy. Zintegrowana mechanika klawiatury Weighted Hammer Action 3 przybliża Cię do gry na fortepianie akademickim. Reakcja każdego klawisza pozwala na łatwe radzenie sobie z technicznymi pasażami i palcem Glissando. Twardsze dociskanie dolnych rejestrów i szybsze „odbicie” górnych pozwala na wykonanie prac techniką „perłową”.
Pianino cyfrowe jest wyposażone w technologię Key Touch Control, która pozwala wybrać tryb, który odpowiada technice i artystycznym potrzebom muzyka.
Pianino cyfrowe Korg LP-380 ma wbudowany pedał sostenuto, soft i damper. Praca mezzanizmu jest miękka, z możliwością użycia półpedału. Konstrukcja przewiduje jego mocowanie za pomocą plastikowego klipsa do dolnej szyny obudowy, co nie pozwala na ruch konstrukcji pedału.
Używając instrumentu jako klawiatury MIDI, możesz przesyłać dane z pianina do komputera lub tabletu i używać gniazda Line Out do podłączenia instrumentu do systemu głośników.
Korg LP-380 ma wbudowane: wielofunkcyjny metronom, transpozycję, chorus (Chorus), pogłos (Reverb) melodie demo.
Cechą charakterystyczną narzędzia jest jego energooszczędność. Przy wysokiej jakości i przestrzennym brzmieniu pianino zużywa tylko 15W (pozostałe modele tej klasy - co najmniej 40W).
Niewielkim mankamentem, który będzie szczególnie odczuwalny przez profesjonalnych pianistów, jest mały pulpit na nuty. Zmieści się na nim lekki wynik kilku arkuszy, ale HTK lub clavier „La Traviata” nie będą w stanie oprzeć się cienkiemu podnóżkowi.
Istotną wadą jest brak gniazda Line In. Jednak w tym modelu nacisk położony jest na parametry akustyczne i maksymalne zbliżenie do brzmienia „na żywo”, więc model będzie ciekawszy dla profesjonalnych muzyków.