Pianino cyfrowe Korg SP-280
Zdjęcia 5 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Korg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Korg.
Kup Korg SP-280
Wszystkie ceny 7 →Korg SP-280 Digital Piano Black - Pianino estradowe SP280BK | 2 706 zł |
Korg Korg SP-280 BK Cyfrowe stage pianino Black KRSP280BK | 2 589 zł |
Korg SP-280 cyfrowy etapie fortepian czarny KRSP280BK | 2 953 zł |
Korg Zestaw pianina cyfrowego SP-280 czarny SP-280BK-CBOM | 3 058 zł |
Korg SP-280 cyfrowy etapie fortepian czarny - Powystawowe | 2 887 zł |
Korg Korg SP-280 Black DELUXE SET Cyfrowe stage pianino Black SP280-BK-DEL | 2 891 zł |
Korg Korg SP-280 Black SET Cyfrowe stage pianino Black SP280-BK-SET | 2 866 zł |
Atrakcja w każdym wnętrzu
Stylowy designerski model Korg SP-280 zgrabnie wpasuje się w każde wnętrze, a jego lekka konstrukcja ułatwia transport instrumentu. Jeśli wybierasz pianino do nauki małego dziecka, warto zwrócić uwagę, że w zestawie znajduje się stabilny metalowy stojak, który bezpiecznie mocuje konstrukcję.
Inteligentna klawiatura
Charakterystyczną cechą prezentowanego pianina cyfrowego jest pełnowymiarowa klawiatura młotkowa Natural Weighted Hamme Action. Daje responsywną reakcję, a nacisk mechaniczny odtwarza wrażenie improwizacji na instrumencie akustycznym. Za pomocą opcji Key Touch Control wykonawca może samodzielnie dobrać poziom „twardości” klawiatury zgodnie z własnym sposobem wykonania i stylem utworu.
Klawisze basowe są twardsze niż klawisze wiolinowe. Dla początkującego muzyka przyczyni się to do wykonania niuansów, ale profesjonalny pianista, wychowany przez akademicki fortepian, może odczuwać dyskomfort, ponieważ istnieje potrzeba większej amplitudy dotyku. Nie jest to zbyt wygodne dla wykonania Glissando (sliding).
Dla tych, którzy planują używać instrumentu do występów na żywo, przydatne będzie podłączenie monitorów i urządzeń nagrywających przez wyjścia LINE OUT. Dzięki stereofonicznemu mini-jack możesz przesyłać dźwięk do głośników fortepianu z dowolnego źródła dźwięku.
Jasne głosy i tryby specjalne
Model posiada 120-głosową polifonię i 20 wbudowanych tonów. Wybierając tryb warstwy, możesz improwizować z dwoma brzmieniami jednocześnie. Do odtwarzania muzyki w firmie odpowiedni jest tryb Partner, który pozwala podzielić klawiaturę na dwie części o tym samym zakresie wysokości.
W zestawie pedał tłumika o miękkim skoku i możliwości półtłumienia. W razie potrzeby pianino można wyposażyć w pedały sostenuto i mute
Fajnie by było, gdyby model miał port USB, jak na przykład w Casio PX-350M, ale jeśli wybierzesz narzędzie do nauki akademickiej lub ogólnego rozwoju dziecka, ten niuans nie będzie krytyczny.