Klocki Korbo Technix 1410
Zdjęcia 5 |
Korbo Technix 1410 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Korbo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Korbo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Korbo Technix 1410
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Korbo Korbo Klocki 122 el. Technix | 109 zł |
Korbo Klocki 122 el. Technix | 109 zł |
Korbo, klocki konstrukcyjneTechnix | 111 zł |
Klocki Technix 122 | 112 zł |
Klocki korbo technix | 110 zł |
Klocki Technix 122 | 131 zł |
Korbo Klocki Technix 122 (R1410). Wiek: 5+ | 109 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →