Klocki Korbo Basic 120 65912
Zdjęcia 4 |
Korbo Basic 120 65912 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Korbo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Korbo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Korbo Basic 120 65912
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Korbo Korbo Klocki 120 el. Basic | 109 zł |
Korbo Ruchome Klocki Konstrukcyjne Basic 120 el. | 99 zł |
Korbo Klocki 120 el. Basic | 109 zł |
Korbo, klocki konstrukcyjne Basic | 111 zł |
Klocki Basic 120 | 112 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →