Wanna Kolo Opal Plus 170x70 cm
Zdjęcia 5 |
Kolo Opal Plus 170x70 |
|
Stopy mogą być sprzedawane osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Opal Plus 170x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Koło Wanna do zabudowy Koło Opal Plus 170x70 cm prostokątna biały XWP12700 | 719 zł |
Koło Opal Plus wanna prostokątna 170x70 cm biała XWP1270000 | 799 zł |
KOŁO XWP1270101 KOŁO OPAL PLUS Wanna prostokątna 170x70 z powłoką AntiSlid | 906 zł |
Wanna prostokątna Opal Plus 170x70 cm | 1 598 zł |
KOŁO XWP1270000 OPAL PLUS Wanna prostokątna 170 x 70 cm, z nogami | 770 zł |
Modyfikacje Kolo Opal Plus
Ceny na Kolo Opal Plus |
---|---|---|---|---|
Kolo Opal Plus 140x70 cm | od 639 zł | 3 oferty | ||
Kolo Opal Plus 150x70 cm | od 669 zł | 3 oferty | ||
Kolo Opal Plus 160x70 cm | od 699 zł | 5 oferty | ||
Kolo Opal Plus 170x70 cm | od 719 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →