Umywalka Kolo Nova Pro 36 M32136 360 mm (M32136000)
Zdjęcia 8 |
Kolo Nova Pro 36 M32136 360 mm500 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kolo Nova Pro 36 M32136
Ceny na Kolo Nova Pro 36 M32136 |
---|---|---|---|---|
Kolo Nova Pro 36 M32136 360 mm | od 229 zł | 1 oferta | ||
Kolo Nova Pro 50 M31050 500 mm | od 269 zł | 2 oferty | ||
Kolo Nova Pro 50 M31150 500 mm | od 414 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →