Soundbar Klipsch Cinema 600 SE
Zdjęcia 7 |
Klipsch Cinema 600 SE |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klipsch Cinema 600 SE
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KLIPSCH Zestaw głośników Cinema 600.SE black soundbar 5.1 subwoofer UGKLPS | 2 869 zł |
Soundbar KLIPSCH Cinema 600 5.1 1069453 Czarny | 2 700 zł |
Klipsch Cinema 600SE 5.1 czarny HF-HC-KLIP-016 | 2 799 zł |
KLIPSCH Zestaw głośników Cinema 600.SE black soundbar 5.1 subwoofer 116715 | 3 003 zł |
Soundbar KLIPSCH Cinema 600 5.1 1069453 Czarny | 2 700 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →