Soundbar Klipsch Cinema 800
Wideo 8Zdjęcia 6 |
Klipsch Cinema 800 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klipsch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klipsch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klipsch Cinema 800
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KLIPSCH Głośniki Cinema 800 soundbar UGKLPSC80000001 | 4 408 zł |
Klipsch Cinema 800 HF-HC-KLIP-020 | 5 199 zł |
Soundbar KLIPSCH Cinema 800 | 4 169 zł |
KLIPSCH Głośniki Cinema 800 soundbar 129880 | 4 614 zł |
Soundbar KLIPSCH Cinema 800 | 4 169 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →