Opona letnia Kleber Transpro 215/60 R16C 103T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Transpro 215/60 R16C 103T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Transpro 215/60 R16C 103T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Transpro (215/60 R16 103/101T) 300977 | 581 zł |
Kleber Transpro ( 215/60 R16C 103/101T ) | 590 zł |
Kleber Transpro ( 215/60 R16C 103/101T ) 300977 | 574 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →