Opona całoroczna Kleber Quadraxer 3 225/45 R18 95V
Wideo 3Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Quadraxer 3 225/45 R18 95V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Quadraxer 3 225/45 R18 95V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Quadraxer 3 (225/45 R18 95V) 496997 | 645 zł |
Kleber Quadraxer 3 ( 225/45 R18 95V XL ) 496997 | 635 zł |
Kleber Quadraxer 3 ( 225/45 R18 95V XL ) | 643 zł |
Opona Kleber 225/45R18 Quadraxer3 95V - opony całoroczne 496997 | 596 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Quadraxer 3 225/45 R18 95V
Ceny na Kleber Quadraxer 3 225/45 R18 95V |
---|---|---|---|---|
Kleber Quadraxer 3 225/45 R18 95V | od 596 zł | 4 oferty | ||
Kleber Quadraxer 3 225/45 R18 95W | od 691 zł | 3 oferty | ||
Kleber Quadraxer 3 225/45 R18 95Y | od 701 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →