Opona całoroczna Kleber Quadraxer 3 205/55 R16 91V
Wideo 3Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Quadraxer 3 205/55 R16 91V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Quadraxer 3 205/55 R16 91V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
205/55VR16 klej TL QUADRAXER3 APR 22 91V E 3528705199906 | 303 zł |
Kleber Quadraxer 3 (205/55 R16 91V) 519990 | 404 zł |
Kleber Quadraxer 3 ( 205/55 R16 91V ) 519990 | 404 zł |
Opona Kleber 205/55R16 QUADRAXER 3 91 V - opony całoroczne 51999 | 335 zł |
Kleber Quadraxer 3 ( 205/55 R16 91V ) | 409 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Quadraxer 3 205/55 R16 91V
Ceny na Kleber Quadraxer 3 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Kleber Quadraxer 3 205/55 R16 91H | od 299 zł | 8 oferty | ||
Kleber Quadraxer 3 205/55 R16 91V | od 303 zł | 5 oferty | ||
Kleber Quadraxer 3 205/55 R16 94V | od 345 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →