Opona zimowa Kleber Krisalp HP3 205/50 R17 93H
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Krisalp HP3 205/50 R17 93H 205/50 R17 93 H 205/50 R17 93 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Krisalp HP3 205/50 R17 93H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI KRISALP HP3 XL 205/50 R17 93H KLEBER 843412 | 614 zł |
Kleber Krisalp HP 3 (205/50 R17 93H) 843412 | 566 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 205/50 R17 93H XL ) | 546 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 205/50 R17 93H XL ) 843412 | 541 zł |
Opona zimowa KLEBER Krisalp HP3 205/50 R17 93H Darmowa dostawa w 24 h. Do | 469 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Krisalp HP3 205/50 R17 93H
Ceny na Kleber Krisalp HP3 205/50 R17 93H |
---|---|---|---|---|
Kleber Krisalp HP3 205/50 R17 93H | od 469 zł | 5 oferty | ||
Kleber Krisalp HP3 205/50 R17 93V | od 580 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →