Karta pamięci Kingston SD Class 10 UHS-I 128 GB
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Kingston SDXC Class 10 UHS-I 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości karty pamięci Kingston SDXC Class 10 UHS-I 128Gb:
- Ochrona przed wstrząsami, kurzem i wilgocią
- Temperatura robocza -25 °C do 85 °C
Modyfikacje Kingston SD Class 10 UHS-I
Ceny na Kingston SD Class 10 UHS-I |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Class 10 UHS-I 32 GB | od 49 zł | 1 oferta | ||
Kingston SD Class 10 UHS-I 64 GB | od 150 zł | 1 oferta | ||
Kingston SD Class 10 UHS-I 128 GB | od 217 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →