Karta pamięci Kingston microSDHC Class 4 32 GB (SDC4/32GBSP)
Kingston microSDHC Class 4 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston microSDHC Class 4 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta Kingston MicroSDHC 32 GB Class 4 (SDC432GBSP) | 30 zł |
Karta Kingston microSDHC 32GB | 39 zł |
Karta pamięci Kingston Secure Digital micro SDC4/32GBSP | 38 zł |
Modyfikacje Kingston microSDHC Class 4
Ceny na Kingston microSDHC Class 4 |
---|---|---|---|---|
Kingston microSDHC Class 4 4 GB | od 225 zł | 1 oferta | ||
Kingston microSDHC Class 4 16 GB | od 85 zł | 2 oferty | ||
Kingston microSDHC Class 4 32 GB | od 30 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →