Waga King Hoff KH-1827
Zdjęcia 4 |
King Hoff KH-1827 duże obciążenieNIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-1827
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELEKTRONICZNA WAGA ŁAZIENKOWA do 180 kg KINGHOFF KH-1827 | 45 zł |
Mocna Waga Elektroniczna Łazienkowa Szklana 180 Kg Czarna Szkło King Hoff | 45 zł |
Waga Elektroniczna Łazienkowa Szklana 180 Kg Czarna | 44 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →