Waga Grundig BC 16426
Zdjęcia 7 |
Grundig BC 16426 czarny srebrny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grundig 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grundig.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grundig BC 16426
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grundig Cyfrowa waga osobowa 180 kg bardzo precyzyjna waga z podziałką 50 | 55 zł |
Waga GRUNDIG BC16426 | 55 zł |
Grundig Waga Łazienkowa Biała | 55 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Grundig BC 16426
Ceny na Grundig BC 16426 |
---|---|---|---|---|
Grundig BC 16425 | od 59 zł | 3 oferty | ||
Grundig BC 16426 | od 42 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →