Waga Maestro MR-1823
Maestro MR-1823 NIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-1823
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Waga łazienkowa Maestro MR-1823 | 49 zł |
Waga łazienkowa Maestro MR-1823 | 47 zł |
Waga Łazienkowa Elektroniczna Maestro Udźwig 150Kg | 40 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →