Słuchawki
Kensington Classic USB-C Headset with Mic (K97457WW)
Zdjęcia 4 |
Kensington Classic USB-C Headset with Mic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kensington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kensington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kensington Classic USB-C Headset with Mic
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kensington K97457ww Headphones Czarny | 130 zł |
Kensington Słuchawki USB-C Hi-Fi z mikrofonem | 140 zł |
Zestaw słuchawkowy KENSINGTON USB-C Hi-Fi (K97457WW) Czarny | 171 zł |
Słuchawki KENSINGTON USB-C Hi-Fi z mikrofonem K97457WW | 146 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →