Opona motocyklowa Kenda K761 100/90 -16 54P
Wideo 3 |
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Kenda K761 100/90 -16 54P
Ceny na Kenda K761 100/90 -16 54P |
---|---|---|---|---|
Kenda K761 90/90 R21 54H | od 482 zł | 2 oferty | ||
Kenda K761 100/90 R19 57H | od 515 zł | 1 oferta | ||
Kenda K761 110/90 R12 64J | od 371 zł | 2 oferty | ||
Kenda K761 120/70 -12 51M | od 311 zł | 2 oferty | ||
Kenda K761 120/70 -12 58P | od 304 zł | 4 oferty | ||
Kenda K761 120/70 R12 51M | od 310 zł | 1 oferta | ||
Kenda K761 120/80 R12 65J | od 314 zł | 1 oferta | ||
Kenda K761 120/90 -17 64H | od 482 zł | 2 oferty | ||
Kenda K761 130/70 -12 56M | od 323 zł | 2 oferty | ||
Kenda K761 130/70 R12 56M | od 322 zł | 1 oferta | ||
Kenda K761 130/70 R12 62P | od 311 zł | 3 oferty | ||
Kenda K761 130/80 -17 66P | od 314 zł | 3 oferty | ||
Kenda K761 130/80 R17 65H | od 509 zł | 2 oferty | ||
Kenda K761 140/60 R13 57M | od 347 zł | 2 oferty | ||
Kenda K761 140/70 R12 60M | od 335 zł | 1 oferta | ||
Kenda K761 150/80 -10 65L | od 225 zł | 1 oferta |
Podobne