Frytkownica beztłuszczowa Kalorik FTL 1500B
Zdjęcia 6 |
Kalorik FTL 1500B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kalorik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kalorik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kalorik FTL 1500B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kalorik TKG FTL 1500 B frytkownica na gorące powietrze o pojemności 2 l do | 250 zł |
Frytkownica beztłuszczowa KALORIK FTL 1500 Czarny Air Fryer | 190 zł |
Frytkownica beztłuszczowa KALORIK FTL 1500 Czarny Air Fryer | 250 zł |
Frytkownica beztłuszczowa KALORIK FTL 1500 Czarny Air Fryer | 190 zł |
Frytkownica beztłuszczowa KALORIK FTL 1500 B | 289 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →