Babeczka Kalorik CKM 1010
Zdjęcia 4 |
Kalorik CKM 1010 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kalorik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kalorik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kalorik CKM 1010
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kalorik TKG CKM 1010 C piekarnik do babeczek na maks 8 babeczek tworzywo s | 154 zł |
Wypiekacz do ciastek KALORIK TKG CKM 1010 C | 100 zł |
Urządzenie do wypieku muffinek KALORK CKM 1010 C | 169 zł |
Urządzenie do wypieku muffinek KALORK CKM 1010 C | 119 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →