Toster Kalorik SM 1050
Zdjęcia 11 |
Kalorik SM 1050 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kalorik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kalorik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kalorik SM 1050
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandwich 750W Opiekacz TOSTER KANAPKI TRÓJKĄTY NON STICK DO KANAPEK 4 SZT | 97 zł |
Opiekacz KALORIK SM 1050 R | 149 zł |
Kalorik, Opiekacz, SM 1050 BU, niebieski | 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →