Rolki K2 VO2 S 90 Pro M 2024
Zdjęcia 7 |
K2 VO2 S 90 Pro M 2024 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup K2 VO2 S 90 Pro M 2024
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
K2 Skate Vo2 S 90 Pro Inline Skates Czarny EU 42 1/2 30G0245.1.1.095 | 1 012 zł |
Rolki K2 VO2 S 90 Pro M 2022 | 1 399 zł |
Rolki K2 VO2-S 90 Pro M 2023 | 1 650 zł |
Rolki K2 VO2-S 90 Pro M 2023 | 1 699 zł |
Rolki K2 VO2 S 90 Pro M 2022 | 950 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →